Polbajt o FirmieFirma Komputerowa „POLBAJT” ma już ponad 25 lat. Jako pierwsi w Bydgoszczy pełniliśmy funkcję pogotowia komputerowego. Robimy to do dzisiaj w ramach stałej obsługi informatycznej firm i instytucji budżetowych. Stała, kompleksowa obsługa w zakresie informatyzacji gwarantuje komfort naszym Klientom w ich codziennej pracy. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który dołoży wszelkich starań, aby pomóc Państwu w każdym problemie z dziedziny informatyki.

Z naszych usług korzysta mnóstwo firm, od małych kilkuosobowych do dużych przedsiębiorstw, jak również placówki budżetowe (jednostki gminne, placówki oświatowe).

Stałe umowy z firmami gwarantują naszym Klientom ustalone indywidualnie wg harmonogramu kontrole i natychmastową interwencję w razie awarii. Prowadzimy szkolenia, tworzymy oprogramowanie specjalistyczne, budujemy je wg wymagaą naszych Klientęw. Posiadamy szeroką wiedzę na temat architektury systemów sieciowych i lokalnych, rozwiązujemy problemy informatyczne naszych Klientów tak, aby nie musieli oni zaprzątać sobie głowy tajnikami skomplikowanych technologii. Mamy doświadczenie na temat systemów operacyjnych takich jak Windows, Linux, MacOS, programów z zakresu sprzedaży (Subiekt), księgowości (Rewizor, Symfonia), płac (ZUS Płatnik), obsługi spółdzielni mieszkaniowych oraz placówek oświatowych (Vulcan).

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Nie boimy się ciężkich i trudnych wyzwań, chętnie pomożemy rozwiązać nietypowe i trudne problemy informatyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.