Oferta dla FirmGłówną działalnością firmy Polbajt są obecnie usługi programistyczne w zakresie tworzenia unikatowego oprogramowania. Druga, równoległa gałąź to stała obsługa informatyczna firm na zasadach stałych umów serwisowych.

Tworzenie oprogramowania

Od ponad 20 lat piszemy oprogramowanie specjalistyczne, unikatowe, ściśle pod potrzeby Klienta. Dostosowujemy się do zastanego środowiska, baz danych, pozostałych programów, z którymi nasze oprogramowanie potrafi współpracować. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii nasze programy pracują w środowiskach Windows, Apple oraz jako aplikacje na Androida i IOS. Tworzymy portale internetowe dla firm związane z obsługą zleceń, obiegu dokumentów.

Stałe umowy serwisowe

Umowy serwisowe zapewniają kompleksową obsługę informatyczną firm w zakresie: sieci, serwerów, zabezpieczenia danych oraz wsparcie użytkowników końcowych z gwarantowanym czasem reakcji serwisu na zgłoszenie. Umożliwiają zastąpienie lub zredukowanie istniejącego działu Informatycznego firmy oraz zwiększenie jakości wsparcia informatycznego. Uniezależniają Klienta od urlopów i zwolnień własnych pracowników. Pozwala to firmie znacznie zredukować koszty przeznaczone na informatyzację.

Pomoc techniczna

Pomoc techniczna umożliwia naszym Klientom uzyskanie dostępu do wysokiej klasy specjalistów w celu rozwiązywania pojedynczych lub złożonych problemów informatycznych oraz wdrożeń i konserwacji systemów IT. Zmniejsza to nakłady bieżące na utrzymanie działów IT u klienta, dostarczając specjalistów z poszczególnych dziedzin tylko w momentach, gdy są niezbędni, zapewniając dostępność wysoko wykwalifikowanej kadry informatycznej stosownie do potrzeb klientów.

Jeżeli jesteś zainteresowany obsługą informatyczną zapraszamy do kontaktu na indywidualną wycenę takiej usługi. Gwarantujemy, że stać Cię na firmę Polbajt.